ЛЕВ ИНС ОТНОВО Е ШАМПИОН

14 дек, 2021

Футболистите на най-голямата застрахователна компания в България Лев Инс продължават да печелят трофеи. На четвъртия квалификационен турнир по минифутбол H8S Fan Cup, който проведе в София, застрахователите отново бяха безапелационни и спечелиха първото място при огромна конкуренция.

Във финалната среща отбора на Лев Инс се наложи с 2:0 над отбора на МФК Пи Ви Джи 2020. Освен Купата, футболистите ни спечелиха и двете най-престижни индивидуални награди. Мартин Марков беше обявен за най-добър футболист на турнира, а голмайстор стана Димитър Александров – Меси, който отбеляза 6 гола.

В надпреварата в София участваха общо 15 отбора, като финалистите се класираха за финалния турнир, който ще се проведе през пролетта. Предстои да се проведат още 4 турнира, които ще определят и останалите 8 финалисти. Шестнайсетте най-добри отбора в България ще излъчат победителя в първия национален турнир по минифутбол H8S Fan Cup.

Турнирите се провеждат под патронажа на легендата на българския футбол Христо Стоичков и неговата марка спортни дрехи.