ШАМПИОНЪТ Е САМО ЕДИН – ЛЕВ ИНС

13 сеп, 2022

Футболният отбор на „Лев Инс” спечели 17-то издания на националния турнир Каменица Фен купа. От 574 отбора, участвали тази година в надпреварата – Шампионът е Лев Инс.

Финалната част от турнира се проведе този уикенд в Пловдив, където участваха победителите от регионалните турнири в Благоевград, Бургас, Варна, София, Велико Търново, Пловдив, Русе и Враца.

В оспорваната финална среща се стигна до изпълнение на дузпи, където нашите момчета бяха по-концентрирани и точни и заслужено спечелиха турнира.

На второто място остана отбора „Тяло пречиш ми“, а трети са футболистите от „DXC Technology“ и „Феникс Ловеч“.

Сезон 2022 година на Каменица Фен купа, освен с шампиона Лев Инс, ще се запомни и с рекордните 574 отбора от цялата страна, които се включиха в битката.

БЛАГОДАРИМ ВИ ЗА ПОРЕДНИЯ ТРОФЕЙ, ШАМПИОНИ!